Jak działa Carex?

Hand washingCzy eksplorujesz przyrodę, czy budujesz szałas na podwórku, Carex gwarantuje w każdej sytuacji Tobie i Twoim dzieciom czyste, zadbane ręce, gotowe na każde wyzwanie.

Jak działa mydło w płynie Carex?

Antybakteryjne mydło do rąk Carex zawiera naturalny składnik antybakteryjny, który pomoże usunąć bakterie z Twoich rąk. Carex działa na dwa sposoby - usuwa bakterie podczas mycia rąk oraz wspiera naturalną barierę ochronną Twojej skóry, zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii.

Działanie antybakteryjne

Skóra dłoni ma naturalny kwaśny odczyn (pH w granicach 4-6) i to właśnie ten naturalny kwaśny odczyn stanowi sposób na utrzymanie bakterii w ryzach. Składniki antybakteryjnego mydła Carex przypominają właśnie te naturalne mechanizmy obronne skóry.

Specjalnie dobrane, delikatne składniki myjące zawarte w mydłach Carex skutecznie zadbają o codzienną higienę i pielegnację Twoich rąk.

Skuteczność całego procesu zależy od poprawnego mycia rąk. Gdy starannie umyjesz ręce antybakteryjnym mydłem Carex i ciepłą wodą, niewielkie cząsteczki tłuszczu i zabrudzeń znajdujace się na dłoniach, do których przyczepiają się bakterie, ulegają rozpadowi, a następnie są spłukiwane.


Print