Światowy Dzień Mycia Rąk

Zobacz jak Carex świętował Światowy Dzień Mycia Rąk. Chlip i Chlap odwiedzili dzieci w przedszkolu, natomiast dr nauk med. Paweł Grzesiowski opowiadał w Dzień Dobry TVN jak prawidłowo myć ręce.

Obejrzyj teraz

Kiedy powinno się myć ręce?

Myjmy ręce – dla siebie i dla innych. I to nie raz, okazjonalnie w ciągu dnia, lecz zawsze po wyjściu z toalety, autobusu, tramwaju, czy taksówki, po powrocie ze sklepu, kina, szpitala i apteki, przed każdym posiłkiem i po każdej pracy, nie tylko takiej, podczas której nasze ręce ubrudziły się. Bądźmy przygotowani do właściwej higieny rąk nie tylko w domu, ale także poza nim. 

Dowiedz się, kiedy powinno się myć ręce

Jak myć ręce?

Błoto pod paznokciami? Lepkie jedzenie na palcach? Naucz całą swoją rodzinę, jak prawidłowo myć ręce z użyciem produktów Carex.

Poznaj 6 kroków prawidłowego mycia rąk

Utrzymywanie rąk w czystości poza domem

Czy spędzasz dzień w parku na pikniku, czy na zakupach z dziećmi, miej przy sobie żel do rąk i chusteczki Carex, a Twoje ręce będą zawsze higienicznie czyste bez użycia wody.

Wskazówki jak mieć czyste ręce poza domem

Czym są bakterie?

Myjemy ręce, aby były czyste i by usunąć bakterie - ale dlaczego to takie ważne?

Dowiedz się więcej o bakteriach

Jak działa Carex?

Czy badasz przyrodę, czy budujesz szałas na podwórku - zawsze możesz mieć pewność, że Carex pielęgnuje i zapewnia higienicznie czyste dłonie.

Dowiedz się, w jaki sposób Carex myje, pielęgnuje i chroni dłonie

Print